Zestawy z modułami bezprzewodowymi

Wszystkie zestawy zostały dobrane tak, aby ich samodzielny montaż był prosty i nie wymagał specjalistycznej wiedzy lub narzędzi. W przypadku zestawów z modułami bezprzewodowymi (pozwalającymi bezprzewodowo przesłać obraz do projektora) instalacja ogranicza się do montażu 5 kołków.

Każdy zestaw składa się z: projektora, modułu bezprzewodowego, ekranu manualnego, uchwytu sufitowego. Możesz sprawdzić, jak to działa – zobacz nasz film o projektorach NEC serii ME połączonych z modułami bezprzewodowymi.

W zestawach mogą znaleźć się również ekrany elektrycznie rozwijane, do zabudowy lub inne akcesoria – np. nagłośnienie. Jeśli potrzebujesz oferty na inny sprzęt, serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel.  71 780 52 02, email: projektory@multimedialne.com

Projektory w zestawach: modele NEC z serii ME (siła światła od 3000 do 4000 ANSI, rozdzielczość od XGA do WXGA). Wejścia: 2 x HDMI, 1 x D-sub, USB A, USB B, RJ45, audio mini jack, video + audio L/R cinch. Wyjścia: D-sub, audio mini jack.

Moduły WiFi w zestawach: moduły NEC dedykowany do projektorów NEC serii ME, podłączane do projektora przez port USB

Ekrany w zestawach: manualne, do zawieszenia na ścianie/suficie, kaseta biała, szerokość tkaniny od 220 cm do  260 cm (powierzchnia wizyjna).

Uchwyty sufitowe w zestawach: uchwyty uniwersalne, długość regulowana od 55 do 90 cm, kolor biały, możliwość prowadzenia kabli wewnątrz uchwytu, obrót i pochylenie +/- 15 stopni.


SymbolProjektorRozdzielczość / siła światłaSzerokość ekranu (pole projekcji)Odległość projektora od ekranuCena nettoCena bruttoPobierz formularz zamówienia i wyślij mailem
ME301W-220NEC ME301WWXGA / 3000 ANSI220 cm295-492 cm2990,00 zł3677,70 złSzablon zamówienia