Wiarygodność finansowa

Wiarygodność finansowa

Strefa zaufania

Ze względu na rodzaj oferowanych przez nas urządzeń, Państwa zamówienia zwykle dotyczą kwot o wysokości kliku tysięcy złotych. Doskonale rozumiemy, że składając takie zamówienie, potrzebują Państwo mieć pewność naszej wiarygodności. Dlatego przedstawiamy najważniejsze dokumenty i fakty, które są dowodami na to, że Państwa zakupy u nas są całkowicie bezpieczne.

Dane firmy

Dane naszej firmy – WEB Format sp. z o.o., właściciela strony pod domeną www.multimedialne.com:

WEB Format sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 2
52-320 Wrocław
NIP 8992751132
Regon 022351805

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej – VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Numer KRS: 0000498379.

Można nas również sprawdzić na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości w wyszukiwarce KRS.

Bezpieczeństwo księgowe i podatkowe

O prawidłowość naszych rozliczeń podatkowych dba profesjonalne biuro księgowe. Płacimy podatki w terminie, w zgodzie z obowiązującym prawem.

Bezpieczeństwo logistyczne

Przy dostawie towaru korzystamy wyłącznie z największych firm kurierskich, gwarantujących właściwy poziom profesjonalizmu zarówno w zakresie terminowości, jak nienaruszalności dostarczanych przesyłek. Każda wysłana przez nas paczka jest ubezpieczona. Większość przesyłek wysyłanych z naszej siedziby dostarcza do Państwa firma kurierska DHL.

Bezpieczeństwo – partnerzy

Naszymi dostawcami są wyłącznie albo producenci sprzętu, albo ich autoryzowani dystrybutorzy. Sprzęt, który kupujecie Państwo u nas, jest zawsze legalnego pochodzenia i objęty jest polską gwarancją. Współpracujemy z kilkunastoma stałymi dostawcami i nigdy nie korzystamy z ofert „specjalnych” nieznanych w branży dystrybutorów.