PremiumGuard

Program PremiumGuard

Program Premium Guard to specjalne, bezpłatne rozszerzenie gwarancji producentów. Objęte są nim wszystkie projektory z naszej oferty. Adresujemy go do Klientów naszej firmy. Celem programu jest zapewnienie użytkownikom pełnej satysfkacji zarówno z używania dostarczonego przez nas sprzętu, jak i ze współpracy z naszą firmą.

Program składa się z trzech podstawowych elementów: bezpłatnego hot-line niezależnie od gwarancji producentów, bezpłatnego przeglądu serwisowego oraz gwarancji specjalnej niskiej ceny na lampę wymienną.

Hot-line
Bezpłatny hot-line: przez 3 lata od zakupu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wyznaczony specjalista pełni dyżur telefoniczny. W każdej chwili służymy wsparciem zarówno w przypadku usterki, jak i optymalnego ustawienia parametrów sprzętu. W przypadku naprawy serwisowej na życzenie Użytkownika przejmujemy na siebie organizację wysłania urządzenia pocztą kurierską, na bieżąco informujemy również o przebiegu naprawy i prawdopodobnym terminie zwrotu sprawnego urządzenia do Klienta.

Bezpłatny przegląd serwisowy
Projektor w trakcie użytkowania może być na życzenie Klienta bezpłatnie sprawdzony i konserwowany przez serwis 3D Media Partner. Do standardowych czynności należy analiza sprawności pracy projektora i usunięcie ewentualnych drobnych usterek (przeglądy nie obejmują czyszczenia wnętrza projektora – opcja płatna). Przeglądy nie są obowiązkowe i rezygnacja z ich przeprowadzenia nie ma wpływu na gwarancję producenta.

Wymienna lampa – dla projektorów
W dowolnym momencie – nawet kilka lat po zakończeniu gwarancji – naszym Klientom umożliwiamy zakup żarówki do dostarczonego przez nas projektora po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Koszt żarówki liczony jest według klucza: aktualna cena zakupu u producenta lub dystrybutora + 1 %. W ten sposób mogą Państwo w przyszłości zaoszczędzić znaczne kwoty wynikające z utrzymania projektora.