O nas

O nas

Moglibyśmy opowiedzieć o sobie używając cyfr. Podać rok założenia firmy, dzień zrealizowania pierwszego poważnego projektu, ilość zatrudnionych osób i procent wzrostu obrotów.

Ale ważniejsze jest coś innego.

Ważniejszy jest sposób, w jaki myślimy.
To, dlaczego nasza praca jest jednocześnie naszą pasją.
Kim jesteśmy dla naszych Klientów.
I co nas rożni od setek innych firm.

Nie byłoby naszej firmy, gdyby nie Klienci. Dokładnie o tym pamiętamy. Dlatego czymkolwiek się zajmujemy, jesteście Państwo w centrum naszego myślenia.

Ważny jest dla nas wzajemny szacunek i uczciwość. My też kupujemy. Pracujemy dla Was tak, jak sami chcemy być obsługiwani przez naszych dostawców: rzetelnie, uczciwie i terminowo.

Od setek innych firm różnimy się tym, że nikt z nas nie jest handlowcem. Dla naszych Klientów jesteśmy doradcami. Ludźmi z wynikami niezależnych testów w ręce. Poświęcającymi naprawdę dużo czasu na sprawdzanie rzeczywistych możliwości sprzętu. Testujemy go w Waszym imieniu. Dlatego można zaufać naszym sugestiom w wyborze konkretnych modeli.

Lubimy to co robimy i chcemy to robić najlepiej jak można.

Bo zależy nam na tym, aby korzystali Państwo z naszej oferty wiele razy. A będzie to możliwe tylko wtedy, gdy po dostawie zamówienia przekonacie się, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem. I że warto z nami pracować.

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do konsultacji, rozmowy, skorzystania z naszej wiedzy i do zakupów.