Instalacje AV

Instalacje AV

Na Wasze życzenie świadczymy usługi instalacji systemów AV, od prostych montaży pojedynczych projektorów po zaawansowane i rozbudowane systemy audiowizualne.

W większości wypadków montaż projektora wykonujemy w oparciu o dostarczone przez nas urządzenia. Tylko w ten sposób możemy wziąć odpowiedzialność za prawidłowy dobór urządzeń, estetykę i ostateczny efekt prac.

Zlecenia na montaż projektora przyjmujemy z całej Polski – prace wykonujemy własną ekipą instalacyjną lub w oparciu o współpracujących z nami specjalistów, za których bierzemy całkowitą odpowiedzialność.

Jeśli jest taka potrzeba, instalacje wykonujemy również poza zwyczajowymi godzinami pracy (np. w nocy) lub w dni wolne, tak aby prace nie ingerowały w normalne funkcjonowanie Waszej firmy.

Przed decyzją o wyborze konkretnych rozwiązań i zamówieniu usług instalacyjnych zachęcamy Was do kontaktu z nami. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu koncepcji systemów AV. Szczególną wagę przykładamy do określenia celów, jakie ma spełniać sala. Ważny jest dla nas przedmiot działalności Waszej firmy, rodzaj spotkań jakie odbywać się będą w sali konferencyjnej, najczęściej używane materiały w prezentacjach.

Naszym celem jest zbudowanie dla Was infrastruktury AV, która będzie dobrym narzędziem ułatwiającym pracę. Zrozumienie sposobu w jaki pracujecie, pozwala nam sugerować najlepsze rozwiązania i konfiguracje sprzętu.

Jeśli chodzi o montaż projektora i wszelkie inne kwestie, jesteśmy do Waszej dyspozycji:

– tel. 71 780 52 02
– email: projektory@multimedialne.com