FAQ

FAQ

JAK ZAMAWIAĆ

Zamówienie można złożyć:

  • telefonicznie w godzinach pracy naszej firmy (8.30-16.30) – tel. 071 79 39 833
  • poprzez e-mail – na adres projektory@multimedialne.com
  • poprzez „włożenie” zamawianego towaru do wirtualnego koszyka i wypełnienie odpowiedniego formularza zamówienia (adres, dane kontaktowe)

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności:

  • przelew po dostawie – wyłącznie dla szkół publicznych, uczelni, administracji państwowej i samorządowej oraz jednostek im podległych, pozostałych zakładów budżetowych oraz dużych firm o ustalonej pozycji rynkowej, takich jak banki itp. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy znajdują się w tej grupie, proszę przesłać nam dane swojej firmy wraz z adresem strony internetowej na adres projektory@multimedialne.com
  • przelew przed dostawą

Ważne
Doradca ma prawo odmówić dostawy towaru z płatnością przelewem po dostawie bez podania przyczyny

SERWIS I GWARANCJA

3D Media Partner sprzedaje wyłącznie towary objęte polską gwarancją, pochodzące z legalnych kanałów dystrybucyjnych. Do ich napraw w ramach gwarancji upoważnione są wyłącznie Autoryzowane Serwisy producentów. W przypadku usterki sprzętu w czasie gwarancji, prosimy o przekazanie sprzętu do właściwego serwisu producenta (dane znajdują się w karcie gwarancyjnej, można je uzyskać również u nas).

Przed wysłaniem sprzętu nasi Klienci którzy mają dostęp do programu PremiumGuard proszeni są o kontakt z naszą firmą. Uzyskacie u nas Państwo informacje gdzie znajduje się najbliższy serwis producenta oraz w jaki sposób wysłać sprzęt pocztą kurierską na koszt serwisu.

Na Państwa życzenie przejmujemy na siebie organizację wysłania urządzenia pocztą kurierską, na bieżąco informujemy również o przebiegu naprawy i prawdopodobnym terminie zwrotu sprawnego urządzenia. Jesteśmy Waszym adwokatem w serwisach, dzięki czemu naprawy dokonywane są szybciej i dokładniej.

Nasi specjaliści służą Państwu wykonaniem czynności serwisowych nie objętych gwarancją, takich jak czyszczenie wnętrza projektora wraz z układem optycznym, wymianą lamp (jeśli uszkodzone zostały po gwarancji) itp.

Ważne
Przedłużenia gwarancji na lampy, np. w projektorach Sharp, dokonywane są przez naszą firmę. W przypadku uszkodzenia lampy z przedłużoną gwarancją przed wysłaniem sprzętu do serwisu bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

KOSZTY TRANSPORTU

Żadnych niespodzianek i żadnych ukrytych kosztów – koszty transportu pocztą kurierską pokrywa nasza firma. Bezpłatnie dostarczane są przesyłki w dni robocze, w normalnym czasie pracy.

DOSTAWA

Dostarczamy przesyłki wyłącznie pocztą kurierską. Przesyłki są w pełni ubezpieczone i odpowiednio zabezpieczone. Ponosimy całą odpowiedzialność za przesyłki do momentu podpisania przez Odbiorcę potwierdzenia odbioru u kuriera. Na Państwa życzenie możliwe są również odbiory osobiste zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy.

Ważne
odbierając przesyłkę, proszę sprawdzić czy karton nie jest rozerwany, zgnieciony lub w inny sposób uszkodzony. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, proszę nie odbierać przesyłki i pilnie skontaktować się z nami telefonicznie: tel. 071 79 39 833