Ekrany do zabudowy w suficie

Ekrany do zabudowy w suficieJeśli stawiamy na estetykę, do dyspozycji mamy ekrany specjalnie skonstruowane do zabudowy sufitowej. Jeśli na niską cenę – wiele zwykłych ekranów elektrycznych da się wbudować w sufit, ale o efekcie wizualnym będą decydować umiejętności ludzi wykańczających sufit. I nigdy nie będzie on tak dobry, jak przy ekranach z płytami maskującymi, w jakie wyposażone są te dedykowane do takiego montażu.

Większość producentów ekranów ma w ofercie ekrany do zabudowy sufitowej. Rzadziej można spotkać je u dystrybutorów tanich gotowych produktów z Chin, takich jak Avtek.

Zastosowanie modeli dedykowanych do montażu w suficie wiąże się z kilkoma poważnymi korzyściami. Po pierwsze, sprawa estetyki. Standardem jest, że ekrany te są wyposażone w maskownice otworu, przez który wysuwa się tkanina ekranu. Nie będzie to więc wielka dziura, a dyskretna szczelina, która dobrze komponuje się z eleganckim wystrojem pomieszczenia.

Po drugie, bezpieczeństwo samego ekranu i jego trwałość. W modelach dedykowanych zwinięcie tkaniny nie następuje do samego końca, aż do kasety. Zwykle pozostawiany jest jej niewielki fragment, który się nie zwija. Mimo to tkanina nie wisi – po prostu dochodzi do punktu w którym zatrzyma się bezpiecznie bez ryzyka, że silnik będzie zwijał ją do końca. Takie zwijanie na siłę może powodować odkształcenia tkaniny, które później objawiają się jako nierówności obrazu wyświetlanego przez projektor.

Trzecią zaletą ekranów dedykowanych do sufitów jest montaż. One są przystosowane do precyzyjnego, szybkiego zawieszenia i ewentualnej prostej korekcji pozycji. W ekranach dedykowanych np. wypoziomowanie trwa kilka minut. W ekranach zwykłych może to zająć kilka godzin, jeśli montaż wykonany był bez możliwości szybkiej regulacji.

Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu dobrej jakości ekrany w rozsądnych cenach, dzięki którym zobaczycie więcej i w lepszych barwach. Zachęcamy do skorzystania z formularza zamieszczonego poniżej (gwarantujemy szybkie odebranie informacji i odpowiedź). W każdej chwili jesteśmy również do Państwa dyspozycji:

– tel. 71 780 52 02
– email: projektory@multimedialne.com

Zamówienie oferty na ekran

 

Weryfikacja - zabezpieczenie antyspamowe